uk
ru

Віта Клепач

2023-08-13

Санаторій "Псел" чудове місце для сімейного відпочинку. Персонал дуже привітний та доброзичливий. Бажаємо вам подальшого розвитку та процвітання.

Оля Дубіль

2023-07-10

В сан."Псьол"відпочиваю не вперше. Все дуже подобається:Розкішна квітуча територія,чудові фотозони,річка,сосновий ліс,березовий гайок,пірнаті друзі. Є в санаторії своя мінеральна вода,гарний тринажерний зал,велика кількість лікувальних процедур і головне,весь персонал ,на чолі з головним лікарем-Альоною Іванівною(абсолютно і без перебільшень),настільки уважний і привітний,що хочеться весь час їм дякувати. На процедурах все злагоджено,дівчата працюють дружно і організовано. Їжа хоч і проста та дієтична,але дуже смачна. Комфортні умови проживання,затишні та чисті номери.

Наталія Темченко

2023-07-10

В санаторії "Псьол", як відпочиваючий, в цьому році побувала вперше. Була лише проїздом. Я просто в захваті від красивої території санаторія. Поряд ліс, річка. Що іще потрібно. Дуже ввічливий персонал, хоч і видно що працівники загружені, але кожному приділяють увагу, щоранку зустрічають з посмішкою. В санаторії прекрасні процедури, в захваті від масажів, які робить Сергій-хороша і приємна людина, а головне майстер своєї справи. Дівчатка на ваннах та інших процедурахтакож великі молодці. Не можна не відмітити прекрасне збалансоване харчування. На території є тренажорний зал, що дуже мені сподобалось, так як я постійно там буваю. Рекомендую цей прекрасний санаторій.

Оля Дубіль.

2023-07-07

Моя відпустка-2023,розпочалася в сан."Псьол"у Великій Багачці,який знаходиться на березі річки "Псьол".Все дуже сподобалося.Поруч сосновий ліс,навкруги-розкішна квітуча територія,з цікавими,кожний раз добавленими,фотозонами.На території є березовий гай,пірнаті друзі.В санаторії є своя мінеральна вода,гарний тринажерний зал,велика кількість лікувальних процедур,де працюють професіонали своєї справи і головне,весь персонал,на чолі з головним лікарем-Альоною Іванівною(абсолютно і без перебільшень),настільки уважний і привітний,що хочеться весь час їм дякувати.На процедурах все злагоджено,дівчата працюють дружно,та організовано.Їжа,хоч і проста та дієтична,але дуже смачна.Комфортні умови проживання,затишні та чисті номери. Хочу висловити щиру подяку всім працівникам санаторію "Псьол".Працівникам на ресепшені-Людмилі Яківній і Лідії Володимирівній,за приємну зустріч та турботу про влаштування проживання,вони завжди готові допомогти у вирішенні будь якого питання.Головному лікарю-Альоні Іванівній за чуйність,уважне ставлення і відмінно підібране лікування.Надії-з відділу кадрів,за приємне спілкування і корисну інформаццію.Дівчатам,майстрам своєї справи-Олені і Наді-ванни,Аліні-озокирит,Оксані-інгаляція,Наталії-фізотерапевтичні процедури,Лєні-35каб,черговій медсестрі Каті,старшій медсестрі.Дівчата відповідальні,завжди усміхнені,з ними приємно спілкуватися.Також дякую масажисту-Сергію,за його золоті руки,професійний масаж і позитивний настрій.Вдячна і прибиральницям-Наталії і Аллі,за привітність і щоденне вологе прибирання в номері,поварам і офіцціантам,за смачну дієтичну їжу і гарне обслуговування.Віті, дякую,за щоденну зустріч,приємну посмішку при відпусканні мін.води.Дякую всім іншим працівникам,кабінети,яких я не відвідувала. Дякую "Псьолу" за те,що він є. І бажаю процвітання вашому закладу,ще більшого розвитку,миру і і благородних відвідувачів. Сан."Псьол"рекомендую.Тут безпечно і дуже затишно.Неймовірно цілюще повітря,мальовнича природа,чарівна атмосфера,корисні процедури,щире піклування персоналу...Тому,хочеться повертатися знову і знов... Низький вам уклін... I LOVE YOU.

Яна, Лена м.Харків

2023-06-29

Не можемо не залишити відгук про санаторій "Псел"! Відпочивали 12-24.06.23. Сказати, що нам сподобалося, нічого не сказати! Ми в захваті!! Не вистачить часу, щоб перерахувати всі переваги цього чудового місця! Величезне спасибі всьому персоналу за уважне, добре ставлення, за територію, яка міститься в ідеальному порядку!! Дякуємо вам за ті емоції, з якими ми їхали! Ви найкращі в Україні! Обовʼязково повернемся в наступному році!!!! Рекомендуємо санаторій “Псел”, як відпочинок душі та тіла!!!!

Наташа

2023-03-17

Я вперше відпочиваю у Вашому санаторії. Дуже затишне та благодатне місце. Мені все сподобалось, дуже уважний мед.персонал, відзивчиві працівники в столовій, у спальному корпусі, на території санаторію. Із задоволенням відпочивала та оздоровлювалась. Особливо хочеться відзначити увагою мед.працівницю Людмилу, де проходили інгаляції, завжди уважна та усміхнена. У Вашому санаторії я отримала професійний курс масажу, завдяки Перекопному Сергію, руки в нього золоті навіть не очікувала...Низький Вам уклін за Вашу працю. Маю надію ще приїхати. всім нам добра, тепла і довгоочікуваної Перемоги!!!

Андрій

2023-03-17

Подяка велика!!! Дуже велика!!! Я перший раз в житті отримав таке задоволення. Я - водій дальнобійник. Де мені і хто б не робив масаж - то все не те. Велика подяка Сопільняку Владу. Я перед ним стаю на коліна. Умнічка.

Галина Невмержицька

2023-01-18

Хочу сказати велике спасибі колективу мед.працівників санаторію "Псьол" за чисте серце і щиру людяність до нас відпочиваючих в цей нелегкий для нашої країни час. Весь колектив дуже чуйний, спокійний, щирий, хочеться сказати велике спасибі Інні (каб. фізпроцедур) дай Бог тобі щастя здоров'я, хай всі мрії твої здійсняться. А ще хочеться написати велике спасибі масажисту Сергію за його веселу вдачу, щпре серце і золоті руки, хай в тебе все буде добре Сергійчику, оставайсь таким завжди..... Щире спасибі всьому колективу санаторія "Псьол" каб.21, каб.34, каб.9 всім, всім, всім дай Бог вам щастя, здоров'я і миру. Низький Вам уклін до землі. До зустрічі.

Воскобійник Л.

2023-01-18

Щира подяка всьому колективу мед. працівників санаторію "Псьол" за їх високопрофесійне ставлення до людей. І особлива повага і благодарність масажисту Сергію Миколайовичу.

Виноградова

2023-01-18

Я, Виноградова Г.І,. дякую масажисту Перекопному Сергію, за його професіоналізм, чуйність до людей й за добру працю для людини.

Сластьоненко О.І. та

2023-01-18

Ми вперше в такому санаторії, де підтримується такий прекрасний порядок на території, цвітуть квіти, доглянуті кущі, дерева і екзотичні птахи. За всім цим відчувається добросовісне відношення відповідальних людей. Честь їм і хвала. Чуйне, добре відношення персоналу в усіх без винятку кабінетах. Низько вклоняємось і безмежно дякуєм всім. Так тримайте і люди будуть до Вас їхати. Окрема подяка працівникам їдальні за смачні й різноманітні страви, за чистоту й порядок. Подяка за тепло і за турботу, за Вашу не просту таку роботу. За чуйність і добро, за розуміння. За Вашу милість і за співчуття, А санаторію - повноцінного життя. Всім доброго здоров'я і настрою бадьорого. Хай береже всіх Бог, а Ви лікуйте хворих! Віримо, що цей нелегкий період всі ми переживем гідно з перемогою. Все буде Україна!

Горгієв-Гордієнко П.

2023-01-18

Висловлюю Велике задоволення відпочинком та лікуванням в санаторії.

Коновалова Л.Ф.

2023-01-18

Я, щиро вдячна всім працівникам санаторію за їхню добросовісну роботу, належну увагу, доброту і чуйність, за високий професіоналізм і людяність до нас відпочиваючих. Це люди з великої літери, які люблять свою роботу і віддають всі сили і вміння. Особливо хочеться подякувати: Адаменко Олені Василівні Петренко Тетяні Олександрівні Коваленко Інні Сергіївні Перекопному Сергію Миколайовичу Удовіченко Аліні Василівні Головешкіній Ганні Олександрівні Овчаренко Олені Юріївні Лисенко Ользі Ярославівній Низький Вам уклін милі люди. Будьте здорові і щасливі, добра Вам і благополуччя.

Єлісеєва Н.М.

2023-01-17

Висловлюю подяку усім працівникам санаторію "Псьол" за їх високопрофесійне, та дбайливе ставлення до відпочиваючих. Дуже задоволена всім.

Анатолій Куліков

2020-09-11

Начало сентября 2020.
Впечатление - хорошее.
Из плюсов:
1. Тишина.
2. Питание
3. Природа!!!
4. Лечение (с оговоркой).
5. Вода минеральная!!!
6. Персонал!!!
7. Чистая река, хороший воздух.
8. Постоянная уборка номеров!!!
Из минусов (понимаю, что запустились поздно, тяжело было готовить базу ("корона"), но:
1. Освещение территории скудное, в беседках нет.
2. Профилактическое лечение - не на уровне. Завсегдатаи санатория знают все и где, а новички догадываются о лечебной базе, и ее возможностях. По моему всему виной "входной" прием и отсутствие инициативы лечащих врачей в постоянном сопровождении отдыхающих. Попросишь – пожалуйста, а не попросишь – и так сойдет.
3. Номера нужно улучшать: сантехника (краны, давление горячей воды), и противомоскитные сетки (мебель, белье у меня лично без претензий.
Общее впечатление - твердое четыре!
За отдых спасибо!

Галина Решетникова

2020-02-18

Отдыхала с 25.01 по 02.02.2020. Несмотря на малую загрузку санатория отдыхающими, весь коллектив работал только для твоего комфортного отдыха и оздоровления: в полном объеме предоставлялись оздоровительные процедуры, соблюдался диетический стол в столовой. Целебная вода способствовала оздоровлению: уровень сахара снизился на 3 единицы. Отдельное спасибо медперсоналу: Инночке, Сергею массажисту, начмеду Алене Ивановне. Рекомендую отдых и оздоровление в санатории "Псел"!

Елена

2019-07-22

класно!

Ніна

2016-08-30

Дуже шкодую, що не змогла приїхати в цьому році. Була в 2014. Найкращі спогади! Зараз важкі часи для всіх. Бажаю вистояти, розквітнути, всім здоров'я та успіхів. Пам'ятаю і люблю Ваш чудовий санаторій!

Зінченко Лідія

2016-07-30

Зінченко Лідія і Каменєва Аля відпочивали у Вас з 12.07-24.07.2016. Величезне спасибі Вам за прекрасний відпочинок і лікування. Спасибі Валентині Олександрівні, Олені Іванівні, Назару, Діаночці, Наташі (пневмопресинг), медсестрі Наді і всьому персоналу а так само колективу їдальні за відмінне харчування та обслуговування. Спасибі Світлані за добре організоване дозвілля. Сподіваємося приїхати до вас наступного року (втретє). Сподіваюся всім відпочиваючим як і мені пішов на користь приємний клімат, корисні процедури і якісне харчування.

Чайковська Ірина

2016-07-01

Дорогі Микола Тимофійович, Юрій Миколайович та колектив санаторію "Псьол" , з ювілеєм Вас! 40 років - це вже не юність, але ще не поважний вік. Тому процвітання санаторію на довгі-довгі роки! Всім здоров'я, успіхів у роботі, достатку і потоку відпочиваючих. Ви даруєте людям здоров'я і гарний настрій, так нехай же сторицею Вам повертається добро!!!

uk
ru